Genesis Clinic - Klinika medycyny estetycznej i flebologii w Krakowie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Gallery before / after See more
Our cases - videos See more
Testimonials See more
Medicine Of The Future

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic w Krakowie

The first in Europe

We are one of the first clinics in Europe to use the Hollywood 4D High Definition Body Sculpting Protocol.

The first in the world

Our clinic was one of the first to use VaserLipo 4D High Definition to sculpt lower limbs under ultrasound guidance.

Partners

Our partner is Solta Medical - a concern that creates pioneering medical technologies, including VaserLipo and Fraxel.

Aesthetic medicine
Cracow

Innowacyjność i bezpieczeństwo przede wszystkim.

Patients who have so far been afraid of using breast or buttock augmentation procedures due to possible complications can use our method without fear . Own fat cells are a completely natural, safe and utterly biocompatible material.

Genesis Clinic to miejsce tworzone przez wykwalifikowanych specjalistów, których ogromna wiedza i wieloletnie praktyczne doświadczenie, pozwalają sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów, zapeweniając leczenie na najwyższym poziomie.

Modelowanie sylwetki zapewnia jędrną skórę i smukłe ciało. W Genesis Clinic w Krakowie, stworzyliśmy usługę łączącą zarówno medycynę estetyczną, jak i chirurgię plastyczną, aby pomóc naszym pacjentom osiągnąć ich wymarzony wygląd.

Czasami okazuje się, że odpowiednia dieta i ćwiczenia nie wystarczą, żeby pozbyć się tych kilku niechcianych, dodatkowych centymetrów.
Klinika modelowania ciała oferuje zatem zabiegi, które skutecznie usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych narządów. Dla pragnących zdrowo wyglądającej sylwetki, proponujemy zabiegi wyszczuplające i ujędrniające. Pozwalają one na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie swojego ciała, które w połączeniu ze zdrowym trybem życia i odpowiednią dietą, dają znakomite efekty.

Zabiegi wyszczuplające w klinice modelowania sylwetki.

Zabiegi odsysania tłuszczu w Klinice liposukcji Genesis.

Genesis Clinic to również miejsce, które oprócz odsysania tłuszczu, specjalizuje się także w rzeźbieniu sylwetki oraz transferze tłuszczu w inne obszary ciała. W ciągu ostatnich lat rozwój technologii umożliwił pojawienie się nowych technik liposukcji. Dzięki temu, udało nam się stworzyć wyjątkową klinikę liposukcji w Polsce, w której możemy zaoferować naszym pacjentom zabiegi na ciało z tego zakresu.

Skorzystaj więc z nowoczesnych metod modelowania sylwetki, które pozwolą Ci osiągnąć pełną satysfakcję ze swojego wyglądu.

Meet our team

Bartłomiej Juza

Bartłomiej Juza

phlebologist
Łukasz Turczynowski

Łukasz Turczynowski

proctologist, surgeon, gastrologist
Piotr Juza

Piotr Juza

specialist in internal medicine, phlebologist

Procedures

Diagnosis and treatment of diseases of the veins and the lymphatic system. Laser treatments, VenaSeal glueing, sclerotherapy.
Check the price list
Treatments with hyaluronic acid, botox, PDO and APTOS threads lifting, mesotherapy, peels.
Check the price list
Diagnosis and treatment of diseases of the veins and the lymphatic system. Laser treatments, VenaSeal glueing, sclerotherapy.
Check the price list