10 kobiecych kompleksów, których pozbędziesz się w naszej klinice! | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

10 kobiecych kompleksów, których pozbędziesz się w naszej klinice!

08-05-2020

Kobiece kompleksy nie pozwalają Ci w pełni cieszyć się chwilą? Wciąż porównujesz się z innymi i nie potrafisz zaakceptować tego obrazu siebie, który widzisz w lustrze? Za mała pupa? Nie takie piersi? Nogi kolumnowe? Zmień to! Weź sprawy w swoje ręce i poczuj się komfortowo w swoim ciele.

Każda kobieta ma takie dni, kiedy od samego przebudzenia narzeka na swój wygląd. Wystarczy, że wymarzone ubranie nie leży tak jak powinno, a na twarzy pojawiła się jedna zmarszczka za dużo. Nie jesteś w tym sama! Niewiele jest na świecie osób, które w pełni akceptują swój wygląd i nic by w nim nie zmieniły. Liczy się to, że obecnie medycyna i chirurgia estetyczna dają nam ogromne możliwości zmiany aparycji, a co za tym idzie – samopoczucia. Co więcej, nie wymaga to od Ciebie większego wysiłku, a może dać naprawdę spektakularne efekty.

Poznaj 10 kobiecych kompleksów, których możesz się pozbyć w klinice Genesis!

1. Za mała pupa

Idealne, kształtne pośladki to marzenie niejednej kobiety. Zdarza się jednak, że wytężone treningi na siłowni nie pomagają nam w osiągnięciu upragnionego rezultatu. Co w takim razie możesz zrobić, aby pozbyć się kompleksu małej pupy?

Polecamy: Przeszczep tłuszczu VaserLipo

To innowacyjna metoda, która polega na powiększeniu pośladków poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. Możesz jednocześnie wyszczuplić wybrane partie ciała i nadać krągłego kształtu pośladkom. Brzmi jak wymarzona sytuacja, prawda? Zabieg VaserLipo jest świetną alternatywą dla implantów, charakteryzuje się małą inwazyjnością oraz nie powoduje uszkodzeń okolicznych nerwów, tkanek i naczyń, przez co czas rekonwalescencji jest stosunkowo krótki.

Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/lipomodelling-posladkow-i-piersi/

Laserowe leczenie szczeliny odbytu

2. Oponka i boczki

Nadprogramowa tkanka tłuszczowa w okolicy brzucha to jeden z najczęstszych kompleksów wśród kobiet. Tłuszcz z tych partii brzucha najtrudniej jest „zrzucić” mimo wielu wyrzeczeń, diet i aktywności fizycznej. Jeśli próbowałaś już wszystkiego, ale nadal płaski brzuch pozostaje w sferze mrzonek, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

LipoCyro – kriolipoliza

Polecamy: Przeszczep tłuszczu VaserLipo + Renuvion

Dzięki VaserLipo w bezinwazyjny sposób pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej oraz zyskasz możliwość przeszczepienia jej w inne partie ciała dla dodatkowego wyrzeźbienia sylwetki. Połączenie tego zabiegu z Renuvion pozwoli dodatkowo na eliminację wiotkości i piękne napięcie skóry, która zyska na jędrności i elastyczności.

Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/rzezbienie-ciala/


3. Nogi kolumnowe

Kolejnym z problematycznych obszarów u kobiet, które niejednokrotnie ciężko „odchudzić” i wyrzeźbić poprzez treningi i dietę są nogi. Wiele pań zmaga się z tzw. „nogami kolumnowymi”, czy bryczesami, które są nieproporcjonalnie grubsze w stosunku do reszty ciała. W klinice Genesis możesz łatwo pozbyć się tego kompleksu i na nowo wyznaczyć proporcje swojej sylwetki.

Polecamy: Liporzeźbienie VaserLipo pod kontrolą ultrasonografu

Liporzeźbienie to świetna alternatywa dla tradycyjnych technik liposukcji. Nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe, ale umożliwia dodatkowo modelowanie kończyn dolnych! Pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia, które cechują szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Skóra po zabiegu jest gładka i sprężysta, a dodatkowym efektem zaobserwowanym przez pacjentki jest zmniejszenie ilości „pajączków” na skórze nóg oraz zdecydowanie mniejsze siniaczenie. Dzięki liporzeźbieniu VaserLipo zyskasz nie tylko szczupłe, piękne nogi, ale także zasłużony komfort i poczucie „lekkości”.

Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/rzezbienie-konczyn-dolnych/


4. Rozmiar i kształt piersi

Biust to niewątpliwy kobiecy atut, który często stanowi o naszym poczuciu własnej wartości i kobiecości. Za małe piersi? Piersi, którym brakuje jędrności? Asymetryczny biust? To tylko kropla w morzu kompleksów, które deklarują panie. Jak dobrze, że współczesna medycyna daje nam możliwości bezpiecznej i naturalnej poprawy wyglądu piersi. Poznaj jedną z nich!

Polecamy: Powiększanie piersi własnym tłuszczem VaserLipo

To bezpieczna i bardzo skuteczna alternatywa dla powiększania piersi implantami. Zabieg wykonywany laserem VaserLipo daje naturalny efekt i przynosi szybkie rezultaty. Możesz powiększyć piersi, nadać im objętości w wybranych miejscach lub pozbyć się asymetrii, a dodatkowo wyszczuplić inne partie ciała!

Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/powiekszanie-piersi-wlasny-tluszcz/


5. Podwójny podbródek

Podwójny podbródek to kolejny z niekwestionowanych rekordzistów w kategorii najczęściej występujących u kobiet kompleksów. Nadmiar tkanki tłuszczowej w tym obszarze pojawia się nie tylko u osób z nadwagą, ale także u tych szczupłych i wysportowanych. Jak raz na zawsze pozbyć się tego problemu i zyskać pięknie zaostrzony profil twarzy?

Polecamy: rzeźbienie VaserLipo

VaserLipo to nasz przyjaciel nie tylko od modelowania nóg, brzucha, piersi, czy pośladków – to także doskonała metoda na lipofilling okolic twarzy! Dzięki zastosowaniu mikrokaniuli rzeźbiącej można wykonywać precyzyjne rzeźbienie pod kontrolą USG obszarów takich jak podbródek. A wszystko to bez skalpela, niemal bezboleśnie i bezpiecznie.Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/modelowanie-podbrodka/


6. Trądzik i blizny potrądzikowe

Trądzik to problem, który dotyka nie tylko nastolatków, ale i osoby dorosłe. Tego typu zmiany skórne potrafią uprzykrzyć życie niejednej kobiecie i pozostawić nieestetyczne blizny. A przecież każda z nas marzy o pięknej, gładkiej cerze, prawda? A gdzie kosmetyki i farmaceutyki nie mogą… tam pojawiają się nowoczesne zabiegi w Genesis!

Polecamy: Sebacia/Laser frakcyjny

Sebacia to metoda wykorzystująca mikrocząsteczki złota, które podgrzane światłem lasera powodują przebudowę gruczołów łojowych. Daje doskonałe efekty w przypadku zmian trądzikowych, pozwalając raz na zawsze pozbyć się problemu z niedoskonałościami. Co najważniejsze – działa bezpośrednio na źródło powstawania trądziku! Efekty są doskonale widoczne i długotrwałe.

Zabieg laserem frakcyjnym równie skutecznie usuwa zmiany skórne i nie uszkadza przy tym okolicznych tkanek. Co więcej, zapobiega powstawaniu nieestetycznych blizn oraz fioletowych wykwitów, dlatego efekty widoczne są bardzo szybko po zabiegu.

Dowiedz się więcej o zabiegu Sebacia: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/sebacia/

Dowiedz się więcej o zabiegu laserem frakcyjnym: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/zabiegi-frakcyjne/


7. Słabe włosy

Piękne, zdrowe, lśniące włosy to kolejny atrybut kobiecości. Panie z zamiłowaniem korzystają z usług fryzjerskich, decydują się na przedłużanie włosów, zagęszczanie, czy układają je codziennie przy pomocy prostownicy i innych akcesoriów, by wyglądały świetnie. Niestety wiele takich zabiegów tylko obciąża włosy i stopniowo je osłabia. Najlepiej jest zadziałać u źródła.

Polecamy: Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to preparat, który pozyskiwany jest z własnej krwi pacjenta, co czyni go w stu procentach biokompatybilnym z jego organizmem. Wzmacnia nie tylko włosy, ale i cebulki. Mezoterapia osoczem jest bezpieczna i daje długotrwałe rezultaty. Dzięki niej możesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami i odzyskać pewność siebie!

Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/trychologia/osocze-bogatoplytkowe/

Mezoterapia metodą Dr Cyj

8. Zmarszczki i bruzdy

Zmarszczki to nieuchronny element starzenia się skóry. Każda kobieta prędzej czy później może dostrzec na swojej twarzy, czy szyi upływający czas. W dobie dzisiejszej medycyny estetycznej można jednak ten moment nieco przesunąć w czasie i dłużej cieszyć się młodą, napiętą skórą.

HIFU ULTRAcel Q

Polecamy: HIFU ULTRAcel Q

Zabieg HIFU to prawdziwy lifting bez skalpela! To technologia, która daje spektakularne efekty w krótkim czasie, bez ingerencji chirurgicznej i długiego czasu rekonwalescencji. Działa na takiej głębokości skóry, na jakiej działają chirurdzy plastyczni, wykonując operacyjny lifting. Rezultaty są widoczne już po 1 zabiegu. Zyskujesz natychmiastowe ujędrnienie skóry twarzy, efekt napięcia i odmłodzenia skóry oraz zmniejszenie jej wiotkości. Ciesz się odżywioną cerą bez nieestetycznych bruzd, z doskonałą elastycznością i gładkością!

Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/hifu-ultracel-q/


9. Wiotka skóra po ciąży lub odchudzaniu

Brzuch po ciąży można porównać do balonika – jeżeli go nadmuchamy, a później wypuścimy z niego powietrze, nie powróci on do stanu poprzedniego. Jego ścianki będą wiotkie i rozciągnięte. I mimo, że nasza skóra ma znacznie większe zdolności do regeneracji, również potrzebuje pomocy. Podobnie dzieje się po odchudzaniu, kiedy zrzucimy dużo kilogramów, a skóra nie wraca sama do dawnej elastyczności. Da się to naprawić!

Polecamy: Renuvion + HIFU ULTRAcel Q

Takie połączenie nowoczesnych technologii pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się wiotkiej skóry! Renuvion łączy wyjątkowe właściwości plazmy helowej z efektywnością energii RF, aby stworzyć podwójny efekt termiczny, a HIFU dociera aż do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, wywołując tym samym natychmiastowe ujędrnienie. Nadmiar skóry zostaje usunięty, a ta nabiera elastyczności, jędrności i gładkości! 

Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/redukcja-wiotkiej-skory/ujedrnianie-ciala/

VenusLegacy – termolifting

10. Żylaki

Żylaki to powszechny problem, z którym najczęściej borykają się właśnie kobiety. To nie tylko problem natury estetycznej, ale także schorzenie, które może doprowadzić do poważnych powikłań, takich jak stany zapalne żył, owrzodzenie żylakowe, zakrzepica i zatory.

Polecamy: klejenie żył metodą VenaSeal

VenaSeal to jedna z najmniej inwazyjnych i bezpiecznych metod, po zastosowaniu której możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków. Jest idealną propozycją dla kobiet, które chcą pozbyć się żylaków bez poddawania się operacji chirurgicznej. Z zabiegiem VenaSeal możesz niemal bezboleśnie pozbyć się żylaków, a później szybko powrócić do codziennych aktywności. Co więcej, metoda VenaSeal nie wymaga stosowania pończoch uciskowych, nie pozostawia siniaków i ryzyka przebarwień pozabiegowych.Dowiedz się więcej o zabiegu: https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/flebologia/zabieg-klejenia-zyl/