Liposukcja Body Jet Kraków. Rzeźbienie talii w Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Body Jet + VaserLipo + Renuvion

29-04-2022

Liporzeźbienie to całkowicie nowa jakość zabiegów kształtowania sylwetki! Urządzenie VaserLipo, wykorzystujące najnowsze dostępne technologie, nie tylko pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej w wybranych przez nas miejscach, ale i umożliwia „rzeźbienie” sylwetki. Liporzeźbienie przy użyciu lasera Vaser Lipo pozwala na zaznaczenie charakterystycznych dla wysportowanego ciała wgłębień i bruzd, dzięki czemu pacjent w łatwy sposób może wymodelować np. niezwykle pożądany „sześciopak” na brzuchu. Połączenie metody VaserLipo + Body Jet + Renuvion to innowacyjny i przełomowy sposów, pozwalający na osiąganie niezwykłych efektów pięknie wymodelowanej sylwetki.

Co to jest Body Jet?

Liposukcja Body Jet - Genesis Clinic w Krakowie

Body Jet to jedna z najnowszych metod liposukcji, czyli stałego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta, a ryzyko powikłań, czy skutków ubocznych określane jest na bardzo niskim poziomie. Urządzenie wykorzystuje strumień wody do precyzyjnego oddzielania tkanki tłuszczowej od innych tkanek w organizmie, bez ryzyka uszkodzenia ich struktur.

Liposukcję Body Jet cechuje minimalna, w porównaniu do klasycznej liposukcji, zawartość krwi wraz z innymi płynami w odessanym tłuszczu, bo tylko ok. 1-3%. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej podczas zabiegu, obrzęki są znacznie mniejsze, dzięki czemu efekty pozabiegowe są natychmiastowo widoczne i sprzyjają dalszym etapom modelowana sylwetki.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Polecany jest głównie pacjentom, którzy nie widzą satysfakcjonujących długotrwałych efektów ćwiczeń i diety – potrzebują więc fachowej pomocy w rozbijaniu tkanki tłuszczowej.

Efekty zabiegu

  • Bezpieczne i trwałe usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w obszarach podanych zabiegowi,
  • Trwałe usunięcie cellulitu i otłuszczenia ud
  • Wymodelowanie ciała
  • Reimplantacja pobranego tłuszczu

Połączenie zabiegu liposukcji Body Jet z VaserLipo i Renuvion

Liporzeźbienie Body Jet Kraków

Metoda liporzeźbienia łacząca VaserLipo, Body Jet i Renuvion pozwala na rzeźbienie talii, kształtnych pośladków, płaskiego brzucha oraz typowych atrybutów wysportowanego męskiego ciała, takich jak bruzdy pachwinowe, wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha czy powiększone mięśnie ramion a nawet wyrzeźbienie łydek. Metoda ta pozwala również na podkreślenie piersi dzięki redukcji luźnej skóry po bokach klatki piersiowej. Odessany w trakcie liposukcji Body Jet tłuszcz może zostać wykorzystany jako materiał wypełniający takie części ciała jak pośladki czy piersi.

Lipomodelling pośladków

Rzeźbienie, czyli lipomodelling pośladków przy użyciu własnego tłuszczu jest metodą alternatywną do powiększania tej części ciała za pomocą implantów. Jest ona zdecydowanie mniej inwazyjna, ponieważ nie wymaga wszczepienia do organizmu ciała obcego, jakim jest sztuczny implant. Zabieg laserem Vaser Lipo to gwarancja naturalnego efektu i bezpieczeństwa oraz szansa na równoczesne wyszczuplenie wybranej partii ciała, z której pobrany zostanie tłuszcz do powiększenia pośladków. Z kolei zabieg Body Jet Kraków pozwala na dodaktowe uwypuklenie i ujędrnienie pośladków. Uzupełnieniem dwóch wcześniejszych zabiegów jest metoda Renuvion podowująca napięcie skóry i zniwelowanie wiotkości.

Liposukcja i powiększanie piersi Body Jet – Kraków

Lipomodelling piersi

Lipomodeling piersi Vaser Lipo to analogiczna metoda powiększania przy pomocy własnego tłuszczu. Polecana jest wszystkim pacjentkom, które marzą o jędrnych i pełnych piersiach bez konieczności zastosowania sztucznych implantów. Jest to całkowicie bezpieczna i dużo mniej inwazyjna metoda, która pozwoli cieszyć się pięknym biustem przy wykorzystaniu naturalnej tkanki jaką jest tłuszcz.

Ogromną zaletą zabiegów metodą Vaser Lipo jest możliwość wykonywania niejako podwójnego zabiegu: wysmuklenia miejsc posiadających nadmierną tkankę tłuszczową, np. rzeźbienie talii i powiększenie tym samym innej wybranej części ciała. Tłuszcz pobrany w trakcie liposukcji zostaje rozpuszczony w taki sposób, by był on jak najbardziej wartościowym wypełniaczem, dlatego też powiększanie piersi lub pośladków z jego użyciem jest całkowicie bezpieczne. Dodatkowo fale ultradźwiękowe oddziałujące na ciało w trakcie zabiegu znacznie poprawiają kondycję skóry obkurczając ja i ujędrniając.

Zobacz pełną ofertę: Zabiegi powiększania piersi własnym tłuszczem VaserLipo4D

Body Jet Kraków – zapisy na zabiegi
Tel. +48 690 073 790