Nowe pośladki Julii Nowakowskiej - zabieg VaserLipo4d w Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rzeźbienie sylwetki metodą Vaser Lipo 4D z BBL – o zabiegu Julii Nowakowskiej

10-01-2022

Julia Nowakowska, czyli zwyciężczyni drugiej edycji randkowego reality – show Love Island jest obecnie jedną z popularniejszych instagramerek i modelek w naszym kraju. Jej konto na tym profilu śledzi już prawie 270 tysięcy osób a sama Julia cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno mediów jak i obserwatorów z Polski i świata. Ostatnio dało się zauważyć bardzo korzystne zmiany w wyglądzie Nowakowskiej. Sama zainteresowana przyznała, że zdecydowała się poddać zabiegowi rzeźbienia sylwetki metodą Vaser Lipo 4D z BBL w klinice Genesis Medycyna Przyszłości. Dowiedz się, na czym dokładnie polega ten zabieg i jakie efekty pozwala osiągnąć.

Na czym polega zabieg rzeźbienia sylwetki Vaser Lipo 4D z BBL

Zabieg, któremu poddała się Julia Nowakowska, czyli liporzeźbienie ciała metodą Vaser Lipo 4D z BBL to alternatywa dla powiększania pośladków przy pomocy implantów. Charakteryzuje się ona znacznie wyższym poziomem bezpieczeństwa i podwójnymi efektami wymodelowania pośladków oraz wyszczuplenia innej, wybranej partii ciała.

Julia Nowakowska po zabiegu liporzeźbienia ciała i powiększania pośladków własnym tłuszczem
Źródło: Instagram

Zabieg rozpoczyna się od znieczulenia tej części ciała, z której zostanie pobrany materiał do wypełnienia pośladków. Do tego celu wykorzystuje się specjalny roztwór soli fizjologicznej i leków znieczulających, który pozwala zniwelować ból i obkurczyć naczynia krwionośne. Następnie lekarz wykonuje niewielkie nacięcie skóry, które umożliwia wprowadzenie ultranowoczesnej sondy lasera Vaser Lipo i rozpuszczenie oraz odessanie komórek tłuszczowych. Ostatnim krokiem jest implantacja odpowiednio wyselekcjonowanego i przefiltrowanego tłuszczu w pośladki pacjentki. Ta część zabiegu odbywa się zawsze pod kontrolą USG, które pozwala maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i precyzję postępowania zabiegowego.

Efekty rzeźbienia ciała Vaser Lipo 4D z BBL Julii Nowakowskiej, możecie zobaczyć na jej instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia swojej sylwetki po przeprowadzonym zabiegu.

Efekty zabiegu rzeźbienia ciała Vaser Lipo 4D z BBL

Zabieg powiększania pośladków przy użyciu własnego tłuszczu w Genesis Cinic w Krakowie

Osobą odpowiedzialną za nowy, jeszcze piękniejszy wygląd Julii Nowakowskiej jest jeden z najbardziej cenionych lekarzy zajmujących się flebologią oraz medycyną estetyczną, doktor Bartłomiej Juza. Dzięki jego doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii stosowanej w Genesis Medycyna Przyszłości, Pani Julia uzyskała efekt wyjątkowo pełnych i wymodelowanych pośladków przy równoczesnym wyszczupleniu innej partii ciała.

Warto również wspomnieć, że zabieg z użyciem lasera Vaser Lipo nie powoduje uszkodzeń okolicznych tkanek, naczyń oraz nerwów, dzięki czemu rekonwalescencja jest dużo krótsza niż w przypadku innych podobnych zabiegów. Pacjentka znacznie szybciej dochodzi do siebie i nie wymaga rehabilitacji ani hospitalizacji, co korzystnie wpływa również na jej samopoczucie. Pierwsze efekty widoczne są już w chwili zakończenia zabiegu, należy jednak pamiętać, że początkowo pośladki będą stosunkowo duże i odstające. Z czasem zaniknie około 20 – 40% ich objętości a ostateczny efekt operacji będzie widoczny po około 2 – 3 miesiącach.

Rzeźbienie sylwetki metodą Vaser Lipo 4D z BBL to niezwykle nowoczesny zabieg, który w stosunkowo szybkim czasie pozwala osiągnąć sylwetkę swoich marzeń. Niepodważalną zaletą tej metody jest oczywiście możliwość równoczesnego wyszczuplania innych partii ciała oraz fakt, że materiał wszczepiony w pośladki jest naturalna substancja pochodzącą z naszego ciała, dlatego ryzyko odrzucenia przeszczepu jest praktycznie niemożliwe.

O szczegółach zabiegu lipomodellingu pośladów przy użyciu własnego tłuszczu przeczytasz na stronie https://genesisclinic.com.pl/zabiegi/korekty-ciala/lipomodelling-posladkow-i-piersi/, gdzie przedstawione zostały między innymi zalecenia pozabiegowe, których należy przestrzegać, by osiągnąć pożądane efekty.