Bartłomiej Juza - Flebolog | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Bartłomiej Juza

Bartłomiej Juza

flebolog

Lek. Bartłomiej Juza to flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył, a w roku 2017 dodatkowo wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej. Umiejętności doskonalił u światowych sław w dziedzinie Flebologii, takich jak:
Attilio Cavezzi – prezes międzynarodowej unii flebologicznej, jeden z twórców nowoczesnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków i założyciel VENALINFA – europejskiego centrum leczenia schorzeń żył z siedzibą w San Benedetto del Tronto.

Wielką pasją Lek. Bartłomieja Juzy jest leczenie ciężkich schorzeń i korzystanie z innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy lekarz na terenie województwa małopolskiego rozpoczął wykonywanie procedur usuwania żylaków z użyciem kleju – VenaSeal. To obecnie najskuteczniejsza, najmniej inwazyjna i całkowicie bezbolesna metoda usuwania żylaków kończyn dolnych. VenaSeal znalazł także zastosowanie w leczeniu malformacji naczyniowych, przetok tętniczo – żylnych pozostałych części ciała – np. dłoni.

Do kolejnych ważnych momentów w karierze zawodowej Lek. Bartłomieja Juzy zaliczają się pierwsze w Polsce i jedne z pierwszych na świecie zabiegi leczenia obrzęku limfatycznego systemem Vaser3D, przeszczepów autologicznych komórek macierzystych, wykorzystywanych w leczeniu najcięższych przypadków trudno gojących się ran oraz w celu przebudowy i regeneracji skóry całego ciała.

Leczenie trudnych i dotychczas nieleczonych w ten sposób w Polsce przypadków jest tematem pracy badawczej oraz publikacji Lek. Bartłomieja Juzy. Do jego szczególnych zainteresowań zawodowych zaliczają się przypadki ciężkich owrzodzeń żylnych i przewlekłych ran. Wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem sylwetki ciała oparte o rzeźbienie 3D i lipofeelingiem.

Dla Lek. Bartłomieja Juzy nie ma rzeczy niemożliwych! Dotychczasowi pacjenci cenią go za ogromne zaangażowanie, innowacyjność, profesjonalizm i rzeczowe podejście.