Piotr Juza | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Piotr Juza

specjalista chorób wewnętrznych, flebolog

Lek. Piotr Juza to ceniony specjalista w dziecinie Flebologii oraz Chorób Wewnętrznych. Znany jest ze swojego profesjonalizmu i zaangażowania. W kontaktach z pacjentami wykazuje się zawsze ogromną empatią oraz bezpośredniością, dzięki czemu jego Pacjenci mają pewność najwyższego poziomu opieki i indywidualnego podejścia do każdego problemu. Doktor Piotr nigdy nie bagatelizuje objawów i robi wszystko by w jak najszybszym czasie postawić pewną diagnozę, a następnie wdrożyć odpowiednią terapię.

Doktor Juza rozpoczął swoją karierę zawodową na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Specjalistycznym im. E. Szekli w Tarnowie. Następnie pracował na Oddziale Klinicznym Kardiologii i Angiologii w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim. Swoje indywidualne podejście do pacjenta zawdzięcza również pracy w Izbie Przyjęć oraz Opiece Całodobowej. Obecnie doktor Piotr Juza skupia się głównie na diagnostyce ultrasonograficznej oraz leczeniu niewydolności żylnej. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Flebologicznego i Angiologicznego.

W kręgu zainteresowań doktora Piotra mieści się ultrasonografia i szeroko rozumiane choroby naczyń, które bliskie są mu już od 2012 roku. W obrębie niewydolności żylnych zajmuje się zarówno drobnymi pajączkami jak i dużymi żylakami, mogącymi prowadzić do owrzodzeń podudzi. Doktor Piotr Juza jest również entuzjastą wprowadzania nowych metod diagnostycznych i innowacji leczenia zabiegowego, które poznaje dzięki częstemu udziałowi w różnego rodzaju szkoleniach i licznych konferencjach.