O nas | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

O nas

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii. 

Leczymy trudne przypadki schorzeń układu naczyniowego, w tym ciężkie owrzodzenia żylne, przewlekłe rany czy obrzęki tłuszczowe, a wszystko to w sposób mało inwazyjny, bezpieczny i trwały.

Aktywnie współpracujemy z uznanymi specjalistami w zakresie medycyny, a jednym z naszych partnerów jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Jesteśmy pierwszą kliniką w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition. Po raz pierwszy na świecie zastosowaliśmy go do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu. Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków, czyli liposukcji ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dokładna diagnoza, dobór adekwatnych metod działania, monitorowanie rezultatów i profilaktyka – to czynniki, które determinują naszą efektywność. Ważny jest dla nas profesjonalizm i skuteczne działanie, na równi z którymi stawiamy Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Dysponujemy najnowocześniejszym wyposażeniem, które umożliwia nam przeprowadzanie zabiegów ambulatoryjnych w przyjaznych dla pacjenta warunkach. Stawiamy na sprzęt o najwyższej jakości, z odpowiednią certyfikacją, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność każdego zabiegu.

Naszym celem jest poprawa Twojego zdrowia i samopoczucia. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i udzielimy niezbędnych porad.

Zapoznaj się z ofertą kliniki

Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza to flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył, a w roku 2017 dodatkowo wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej. Umiejętności doskonalił u światowych sław w dziedzinie Flebologii, takich jak: Attilio Cavezzi – prezes międzynarodowej unii flebologicznej, jeden z twórców nowoczesnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków i założyciel VENALINFA – europejskiego centrum leczenia schorzeń żył z siedzibą w San Benedetto del Tronto. Wielką pasją Lek. Bartłomieja Juzy jest leczenie ciężkich schorzeń i korzystanie z innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy lekarz na terenie województwa małopolskiego rozpoczął wykonywanie procedur usuwania żylaków z użyciem kleju – VenaSeal. To obecnie najskuteczniejsza, najmniej inwazyjna i całkowicie bezbolesna metoda usuwania żylaków kończyn dolnych. VenaSeal znalazł także zastosowanie w leczeniu malformacji naczyniowych, przetok tętniczo – żylnych pozostałych części ciała – np. dłoni. Do kolejnych ważnych momentów w karierze zawodowej Lek. Bartłomieja Juzy zaliczają się pierwsze w Polsce i jedne z pierwszych na świecie zabiegi leczenia obrzęku limfatycznego systemem Vaser3D, przeszczepów autologicznych komórek macierzystych, wykorzystywanych w leczeniu najcięższych przypadków trudno gojących się ran oraz w celu przebudowy i regeneracji skóry całego ciała. Leczenie trudnych i dotychczas nieleczonych w ten sposób w Polsce przypadków jest tematem pracy badawczej oraz publikacji Lek. Bartłomieja Juzy. Do jego szczególnych zainteresowań zawodowych zaliczają się przypadki ciężkich owrzodzeń żylnych i przewlekłych ran. Wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem sylwetki ciała oparte o rzeźbienie 3D i lipofeelingiem. Dla Lek. Bartłomieja Juzy nie ma rzeczy niemożliwych! Dotychczasowi pacjenci cenią go za ogromne zaangażowanie, innowacyjność, profesjonalizm i rzeczowe podejście.
Czytaj dalej

Łukasz Turczynowski

Dr n. med. Łukasz Turczynowski to proktolog, chirurg i gastrolog. Pacjenci nazywają go „odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu”. Cenią go za profesjonalizm, fachowość i empatię.

Dr n. med. Łukasz Turczynowski specjalizuje się w chirurgii ogólnej. Ukończył Wydział Lekarski na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a doświadczenie zawodowe zdobywał na oddziałach chirurgicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Centrum Urazowym Medycyny Ratunkowej i Katastrof, oraz w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Małoinwazyjnej w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Zajmuje się przede wszystkim:

  • diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego,
  • chirurgią przepuklin,
  • proktologią,
  • leczeniem żywieniowym,
  • medycyną estetyczną.

Poza praktyką lekarską, dr n. med. Łukasz Turczynowski aktywnie rozwija się naukowo. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych (m.in: Polskie Towarzystwo Żywienia Dojelitowego, Pozajelitowego i Metabolizmu – POLSPEN, European Society for Nutrition and Metabolism – ESPEN, Towarzystwa Chirurgów Polskich – TChP, European Society of Surgery – ESS, Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii – PTU) oraz autorem licznych publikacji z zakresu chirurgii, onkologii, żywienia poza i dojelitowego.

Czytaj dalej

Piotr Juza

Lek. Piotr Juza to ceniony specjalista w dziecinie Flebologii oraz Chorób Wewnętrznych. Znany jest ze swojego profesjonalizmu i zaangażowania. W kontaktach z pacjentami wykazuje się zawsze ogromną empatią oraz bezpośredniością, dzięki czemu jego Pacjenci mają pewność najwyższego poziomu opieki i indywidualnego podejścia do każdego problemu. Doktor Piotr nigdy nie bagatelizuje objawów i robi wszystko by w jak najszybszym czasie postawić pewną diagnozę, a następnie wdrożyć odpowiednią terapię.

Doktor Juza rozpoczął swoją karierę zawodową na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Specjalistycznym im. E. Szekli w Tarnowie. Następnie pracował na Oddziale Klinicznym Kardiologii i Angiologii w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim. Swoje indywidualne podejście do pacjenta zawdzięcza również pracy w Izbie Przyjęć oraz Opiece Całodobowej. Obecnie doktor Piotr Juza skupia się głównie na diagnostyce ultrasonograficznej oraz leczeniu niewydolności żylnej. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Flebologicznego i Angiologicznego.

W kręgu zainteresowań doktora Piotra mieści się ultrasonografia i szeroko rozumiane choroby naczyń, które bliskie są mu już od 2012 roku. W obrębie niewydolności żylnych zajmuje się zarówno drobnymi pajączkami jak i dużymi żylakami, mogącymi prowadzić do owrzodzeń podudzi. Doktor Piotr Juza jest również entuzjastą wprowadzania nowych metod diagnostycznych i innowacji leczenia zabiegowego, które poznaje dzięki częstemu udziałowi w różnego rodzaju szkoleniach i licznych konferencjach.

Czytaj dalej
3350
Przeprowadzonych zabiegów
5000
Zadowolonych klientów
8500
Godzin zabiegów