Flebolog Kraków | Najlepsi Specjaliści | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Zmagasz się z chorobami żył? Profesjonalny flebolog zapewnia skuteczne wsparcie w leczeniu dolegliwości ze strony układu limfatycznego. Przekonaj się, w jaki sposób krakowska Genesis Clinic – Medycyna Przyszłości może pomóc Ci w odzyskaniu komfortu codziennego funkcjonowania.

Konsultacja flebologiczna – ustalenie diagnozy i leczenia chorób żył

Proces leczenia rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej u chirurga naczyniowego, który na podstawie oceny klinicznej i badania USG Doppler stwierdza drożność i wydolność układu żylnego, a także ocenia ewentualne odstępstwa od prawidłowego stanu. Następnie lekarz wraz z pacjentem decyduje o rodzaju leczenia, które przyniesie optymalny rezultat. Nasza klinika flebologii funkcjonująca w Krakowie to miejsce, gdzie w efekcie skutecznej, indywidualnie dobranej terapii, pacjenci rozpoczynają życie bez bólu i uczucia ciężkości nóg, obrzęków, pajączków, żylaków. 

Czym jest flebologia?

Flebologia to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin współczesnej medycyny. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób żył oraz układu limfatycznego. W poprzednich latach choroby żył były słabo rozpoznawalne, niekiedy uważane też za mało istotne. Rozwój nauki w tej dziedzinie pokazał, jak istotne są patologie układu żylnego i jak wielka liczba pacjentów cierpi z tego powodu. 

W naszym centrum flebologii w Krakowie specjaliści dobierają rodzaj leczenia odpowiednio do rodzaju oraz stopnia zaawansowania dolegliwości. Niezmiennie jednak, stosowane przez lekarza flebologa czy chirurga naczyniowego leczenie jest możliwie jak najmniej inwazyjne.

Flebolog Kraków – zapisy na wizytę
Tel. +48 690 073 790