Zabieg rzeźbienia kończyn dolnych Kraków | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rzeźbienie kończyn dolnych

Flebologia

Zabieg rzeźbienia kończyn dolnych VaserLipo4D

Rzeźbienie kończyn dolnych to zupełnie nowa jakość w kształtowaniu proporcji i wyglądu nóg pacjenta. Metoda oparta jest na wykorzystaniu technologii VASER High Definition Liposculpture.

Liporzeźbienie zdobyło wielką popularność wśród gwiazd Hollywood. Jest najpopularniejszą metodą wykorzystywaną przez uznanych lekarzy medycyny estetycznej w USA.

Personel Kliniki Genesis przeszedł profesjonalne kursy prowadzone przez światowe sławy takie jak Jason Emer z Beverly Hills oraz Michael Salzhauer – popularny na całym świecie chirurg gwiazd z Miami.

Rzeźbienie kończyn dolnych

Czym jest VaserLipo4D?

To zupełnie nowa jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki. Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia – odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Do tej pory żadna z metod liposukcji nie pozwalała osiągnąć tak niesamowitych efektów.
Dzięki tej metodzie kobieta uzyskuje zgrabną linię talii, kształt pośladków, płaski brzuszek z zaznaczoną bruzdą pachwinową, zagłębieniem nad pachwiną, wyraźną kolumną mięśni prostych i bruzdą pomiędzy nimi nad pępkiem. Na tylnej powierzchni korpusu zostaje zaznaczona górna linia pośladków, trójkąt krzyżowy z dwoma charakterystycznymi dołkami. Podkreślona zostaje rzeźba piersi poprzez zredukowanie luźnej skóry w bok od piersi i pod pachą. W przypadku łydek rzeźbiony jest tłuszcz w przestrzeni pomiędzy kostkami – boczną i przyśrodkową, a stawem kolanowym – pozwala to uwidocznić mięśnie oraz prawidłowy anatomiczny zarys łydki który u wielu pacjentów jest zatarty poprzez obrzęki tłuszczowe zlokalizowane w zakresie łydek. W zakresie uda rzeźbione są całe nogi – technologia 360 stopni – pozwala to pięknie wyprofilować wygląd nogi i zredukować częste nadmiary tłuszczu w zakresie uda, które doprowadzają do dysproporcji kończyn dolnych.
Odessany tłuszcz może być wykorzystany do przeszczepienia w piersi lub pośladki, celem podkreślenia ich krągłości, czy zwiększenia objętości. Zabieg pozwala pozbyć się nadmiernego otłuszczenia z brzucha, bioder, pleców, pach, ud, ramion, szyi, łydek.

Dlaczego zabieg VaserLipo4D?

Różnice w zabiegu oraz technologii VASER High Definition Liposculpture w stosunku do pozostałych technik są zdecydowane. Kaniula wykorzystywana do rozbijania tłuszczu wykorzystuje ultradźwięki rozbijające tkankę tłuszczową na pojedyncze komórki zawieszone w roztworze nasiękowym. Dodatkowo fakt podgrzewania kaniuli do kilkudziesięciu stopni Celsjusza doprowadza do koagulacji małe naczynia krwionośne, dzięki czemu ryzyko krwawienia podczas zabiegu ograniczone jest do minimum.
Jest to jedyna na świecie technologia wykorzystywana do rzeźbienia tkanki podskórnej, czego odzwierciedleniem jest jej wielka popularność wśród gwiazd Hollywood i nie tylko.
Zabieg VaserLipo3D jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym w przypadku małych obszarów poddawanych zabiegowi. W przypadku większych obszarów podlegających rzeźbieniu wykorzystuje się znieczulenie podpajęczynówkowe oraz znieczulenie ogólne. Pacjent opuszcza klinikę kilka godzin po wykonaniu zabiegu.
Po zabiegu VaserLipo3D niezbędne jest stosowanie ubranek uciskowych przez okres 4-8 tygodni. W klinice Genesis przeprowadzana jest także terapia pozabiegowa celem uzyskania idealnego efektu.

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu: Cennik Klinika Genesis

Cennik