Leczenie Ginekomastii Kraków | Ginekomastia Zabieg | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bezoperacyjne leczenie ginekomastii

Korekty ciała

Zabieg bezoperacyjnego leczenia ginekomastii

Vaser Lipo 4d jest obecnie uznawaną metodą nr 1 w usuwaniu dotkliwego problemu niektórych mężczyzn, jakim jest ginekomastia. Dzięki kaniuli rzeźbiącej wykorzystywanej w zabiegu jesteśmy w stanie usunąć nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej w zakresie męskiej klatki piersiowej i sutka.

Niebagatelną zaletą zabiegu ginekomastii jest obkurczenie się skóry po zabiegu, dzięki emisji fali ultradźwiękowej podczas zabiegu Vaser Lipo 4d. Nie dochodzi do efektu powstania nadmiaru skóry.

Bezoperacyjne leczenie ginekomastii

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Vaser Lipo 4d jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym w przypadku redukcji ginekomastii. Pacjent opuszcza klinikę kilka godzin po wykonaniu zabiegu.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki kaniuli rzeźbiącej wykorzystywanej w zabiegu jesteśmy w stanie usunąć nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej w zakresie męskiej klatki piersiowej i sutka. Niebagatelną zaletą zabiegu jest obkurczenie się skóry po zabiegu dzięki emisji fali ultradźwiękowej podczas zabiegu Vaser Lipo 4d. Nie dochodzi do efektu powstania nadmiaru skóry.

Po zabiegu

Po zabiegu ginekomastii niezbędne jest noszenie specjalnej sportowej bielizny uciskowej przez okres kilku tygodni.

Leczenie ginekomastii Kraków – zapisy na zabiegi – tel. +48 690 070 790

Cennik

   • Lipo – Rzeźbienie ciała
    360° HD – VaserLipo4D
    od 20 000 PLN
   • Liposukcja VaserLipo4D
    od 8 500 PLN (modelowanie podbródka)
   • Lipomodelling pośladków / piersi
    od 22 000 PLN
   • Powiększanie piersi – lipotransfer
    od 20 000 PLN
   • Rzeźbienie kończyn dolnych
    Lipo – Rzeźbienie kończyn dolnych 360° HD – VaserLipo4D
    od 24 000 PLN
   • Usuwanie podwójnego podbródka Vaserlipo4D
    od 8 500 PLN
   • Lipofeeling penisa
    Dostrzyknięcie w ciągu pół roku od pierwotnego zabiegu 3 000 PLN
    5 000 PLN

Specjalista wykonujący zabieg

Dr Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. W roku 2017 wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej, w której również odnosi niemałe sukcesy. Specjalizuje się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik, m. in. liposukcji ultradźwiękowej wykorzystując metodę Vaser Lipo 4D. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi szeroko pojętej korekty ciała, która polegają na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych miejsc i transferze go, w wybrane partie ciała. Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.

Medycyna przyszłości

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic
Kraków

Pierwsi w Europie

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition.

Pierwsi na świecie

Nasza klinika jako jedna z pierwszych wykorzystała VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Partnerzy

Naszym partnerem jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim.

Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.