Lipomodelling piersi Vaser Lipo 4d Kraków | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Lipomodelling piersi

Korekty ciała

Lipomodelling piersi Vaser Lipo 4d

Lipomodeling piersi przy użyciu własnego tłuszczu to alternatywa dla wszystkich kobiet, które marzą o jędrnym i zadbanym biuście, jednak chcą uniknąć powiększania implantami. Zabieg wykonywany przy użyciu lasera Vaser Lipo 4d to bezpieczna a przede wszystkim dająca niezwykle naturalny efekt metoda, która dodatkowo pozwoli pacjentce pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z innej części ciała.

Lipomodelling piersi w klinice Genesis

Jak wygląda zabieg powiększania piersi?

Zabieg rozpoczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała. W tym celu znieczula się go specjalnym roztworem leków znieczulających i soli fizjologicznej, który pozwala zniwelować ból oraz obkurczyć naczynia krwionośne. Następnym krokiem jest wykonanie niewielkiego nacięcia, w które włożona zostaje sonda emitująca energię ultradźwiękową.  Pozwala ona rozpuścić, a następnie odessać tłuszcz wraz z podanym na początku zabiegu roztworem znieczulającym.  Równocześnie sonda stymuluje skórę do produkcji niezbędnych w procesach gojenia kolagenu i elastyny. Zabieg kończy się implantacją tłuszczu w piersiach. Jest ona wykonywana pod kontrolą aparatu USG, po to by jak najdokładniej wymodelować biust i zwiększyć bezpieczeństwo całej procedury.

W okresie tuż po zakończeniu zabiegu piersi będą wydawały się maksymalnie powiększone.  Jest to związane z zanikaniem około 20 – 40 % ich objętości w czasie. Ostateczny efekt zabiegu powinien pojawić się po około 2 – 3 miesiącach od daty wykonania lipomodelingu.  Warto również dodać, że każda pacjentka poddająca się zabiegowi otrzymuje gwarancje dwukrotnego powtórzenia zabiegu w przeciągu 6 miesięcy, dla zapewnienia jak najlepszego efektu.

Postępowanie pozabiegowe

Do zaleceń pozabiegowych zalicza się noszenie biustonosza modelującego przez okres około 6 tygodni od zabiegu oraz ubrania uciskowego na obszarze pobrania tkanki tłuszczowej przez tydzień od zabiegu.

Lipomodeling piersi to zabieg dający piękny i niezwykle naturalny efekt bez konieczności wykorzystywania implantów. Polecany jest szczególnie paniom, które nie tylko cenią sobie naturalne piersi, ale i chcą przy okazji pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej zalegającej w innych częściach ich ciała.

Lipomodelling piersi Kraków – zapisy na zabiegi – tel: +48 690 070 790

Cennik   • Lipomodelling pośladków / piersi

    od 22 000 PLN


   • Powiększanie piersi – lipotransfer

    od 20 000 PLN


   • Lipo – Rzeźbienie ciała
    360° HD – VaserLipo4D

    od 20 000 PLN


   • Liposukcja VaserLipo4D

    od 8 500 PLN (modelowanie podbródka)


   • Rzeźbienie kończyn dolnych
    Lipo – Rzeźbienie kończyn dolnych 360° HD – VaserLipo4D

    od 24 000 PLN


   • Usuwanie podwójnego podbródka Vaserlipo4D

    od 8 500 PLN


   • Lipofeeling penisa
    Dostrzyknięcie w ciągu pół roku od pierwotnego zabiegu 3 000 PLN

    5 000 PLN

Specjalista wykonujący zabieg

Dr Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. W roku 2017 wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej, w której również odnosi niemałe sukcesy. Specjalizuje się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik, m. in. liposukcji ultradźwiękowej wykorzystując metodę Vaser Lipo 4D. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi szeroko pojętej korekty ciała, która polegają na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych miejsc i transferze go, w wybrane partie ciała. Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.

Medycyna przyszłości

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic
Kraków

Pierwsi w Europie

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition.

Pierwsi na świecie

Nasza klinika jako jedna z pierwszych wykorzystała VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Partnerzy

Naszym partnerem jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim.

Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.