Liposukcja Kraków | Liposukcja Ultradźwiękowa | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Liposukcja i liporzeźbienie

Korekty ciała

Zabiegi liposukcji, liporzeźbienia Vaser Lipo 4d

Rzeźbienie ciała to zupełnie nowa jakość w kształtowaniu proporcji i wyglądu pacjenta. Metoda oparta jest na wykorzystaniu technologii Vaser Lipo 4d HighDefinition Liposculpture.

Liporzeźbienie znalazło wielką popularność wśród gwiazd Hollywood. Jest najpopularniejszą metodą wykorzystywaną przez najpopularniejszych lekarzy medycyny estetycznej w USA.

Liposukcja i liporzeźbienie

Czym jest Vaser Lipo 4d?

To zupełnie nowa jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki. Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia – odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Do tej pory żadna z metod redukcji tkanki tłuszczowej nie pozwalała osiągnąć tak niesamowitych efektów.

Dlaczego zabieg Vaser Lipo 4d?

Różnice w zabiegu oraz technologi VASER HighDefinition Liposculpture w stosunku do pozostałych technik są zdecydowane.

Kaniula wykorzystywana do rozbijania tłuszczu wykorzystuje Ultradzwięki rozbijające tkankę tłuszczową na pojedyncze komórki zawieszone w roztworze nasiękowym. Dodatkowo fakt podgrzewania kaniuli do kilkudziesięciu stopni celcjusza doprowadza do koagulacji małe naczynia krwionośne dzięki czemu ryzyko krwawienia podczas zabiegu ograniczone jest do minimum.

Jest to jedyna na świecie technologia wykorzystywana do rzeźbienia tkanki podskórnej, czego odzwierciedleniem jest jej wielka popularność wśród gwiazd Hollywod i nie tylko.

Zabieg liposukcji Vaser Lipo 4d jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym w przypadku małych obszarów poddawanych zabiegowi. W przypadku większych obszarów podlegających rzeźbieniu wykorzystuje się znieczulenie podpajęczynówkowe oraz znieczulenie ogólne. Pacjent opuszcza klinikę kilka godzin po wykonaniu zabiegu.

Po zabiegu

Po zabiegu Vaser Lipo 4d niezbędne jest stosowanie ubranek uciskowych przez okres 4-8 tygodni. W klinice Genesis przeprowadzana jest także terapia pozabiegowa celem uzyskania idealnego efektu kształtowania sylwetki ciała.

Liposukcja Kraków – umów się na konsultację: tel. +48 690 070 790

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu: Cennik Klinika Genesis

Cennik