Liposukcja Kraków - liporzeźbienie Vaser Lipo 4d w Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Liposukcja i liporzeźbienie Vaser Lipo 4d

Korekty ciała

Zabiegi liposukcji, liporzeźbienia Vaser Lipo 4d

Rzeźbienie ciała to zupełnie nowa jakość w kształtowaniu proporcji i wyglądu pacjenta. Metoda oparta jest na wykorzystaniu technologii Vaser Lipo 4d HighDefinition Liposculpture. Jest to minimalnie inwazyjny zabieg, który pozwala uzyskać pożądane kształty przy możliwie krótkim czasie rekonwalescencji.

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii z pomocą energii ultradźwiękowej umożliwia precyzyjne odseparowanie i usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Liporzeźbienie znalazło wielką popularność wśród gwiazd Hollywood. Jest najpopularniejszą metodą wykorzystywaną przez najpopularniejszych lekarzy medycyny estetycznej w USA.

Chcesz zapytać o zabieg liposukcji?

Zadzwoń
Liposukcja i liporzeźbienie

Czym jest Vaser Lipo 4d?

To zupełnie nowa jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, poprzez wykonanie liposukcji, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki. Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia – odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Do tej pory żadna z metod liposukcji nie pozwalała osiągnąć tak niesamowitych efektów.

Dlaczego liposukcja Vaser Lipo 4d?

Różnice w zabiegu oraz technologi VASER HighDefinition Liposculpture w stosunku do pozostałych technik są zdecydowane.

Kaniula wykorzystywana do rozbijania tłuszczu wykorzystuje ultradzwięki rozbijające tkankę tłuszczową na pojedyncze komórki zawieszone w roztworze nasiękowym. Dodatkowo fakt podgrzewania kaniuli do kilkudziesięciu stopni celcjusza doprowadza do koagulacji małe naczynia krwionośne dzięki czemu ryzyko krwawienia podczas zabiegu ograniczone jest do minimum.

Jest to jedyna na świecie technologia wykorzystywana do rzeźbienia tkanki podskórnej, czego odzwierciedleniem jest jej wielka popularność wśród gwiazd Hollywod i nie tylko.

Zabieg liposukcji Vaser Lipo 4d jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym w przypadku małych obszarów poddawanych zabiegowi. W przypadku większych obszarów podlegających rzeźbieniu wykorzystuje się znieczulenie podpajęczynówkowe oraz znieczulenie ogólne. Pacjent opuszcza klinikę kilka godzin po wykonaniu zabiegu.

Innowacyjna liposukcja brzucha

Liposukcja brzucha to jeden z najpopularniejszych zabiegów w Genesis Clinic. Rekomendowany jest szczególnie dla tych, którzy chcą wymodelować ten obszar swojego ciała, zredukować zgromadzony nadmiar tkanki tłuszczowej i pozbyć się niechcianych boczków. Pobrany tłuszcz z brzucha, można wykorzystać m.in. do zabiegu powiększania piersi czy pośladków, jak i wypełnienia bruzd na twarzy.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i zadowolenie z uzyskanych rezultatów zabiegu liposukcji brzucha w naszej klinice w Krakowie. Korzystamy z nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, a nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu. Co więcej, własne komórki tłuszczowe są materiałem w pełni naturalnym, bezpiecznym i w pełni biokompatybilnym, dzięki czemu pacjenci do nas zgłaszający się, nie muszą się martwić bólem podczas wykonywanego zabiegu lub skutkami ubocznymi. Wykorzystując fale ultradźwiękowe, jesteśmy w stanie skutecznie roztopić komórki tłuszczowe oraz ujędrnić skórę od wenętrz.

Zależy nam na bezpieczeństwie i satysfakcji pacjentów, dlatego używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych urządzeń do zabiegów.

Po zabiegu liporzeźbienia

Po zabiegu Vaser Lipo 4d niezbędne jest stosowanie ubranek uciskowych przez okres 4-8 tygodni. W klinice Genesis w Krakowie przeprowadzana jest także terapia pozabiegowa celem uzyskania idealnego efektu kształtowania sylwetki ciała.

Liposukcja Kraków – zapisy na zabiegi
Tel. +48 690 070 790

Cennik   • Liposukcja VaserLipo4D

    od 8 500 PLN (modelowanie podbródka)


   • Lipo – Rzeźbienie ciała
    360° HD – VaserLipo4D

    od 20 000 PLN


   • Lipomodelling pośladków / piersi

    od 22 000 PLN


   • Powiększanie piersi – lipotransfer

    od 20 000 PLN


   • Rzeźbienie kończyn dolnych
    Lipo – Rzeźbienie kończyn dolnych 360° HD – VaserLipo4D

    od 24 000 PLN


   • Usuwanie podwójnego podbródka Vaserlipo4D

    od 8 500 PLN


   • Lipofeeling penisa
    Dostrzyknięcie w ciągu pół roku od pierwotnego zabiegu 3 000 PLN

    5 000 PLN

Specjalista wykonujący zabieg

Dr Bartłomiej Juza

Liposukcja Kraków

Lek. Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog, działający w klinice Genesis w Krakowie. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. W roku 2017 wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej, w której również odnosi niemałe sukcesy. Specjalizuje się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik, m. in. liposukcji ultradźwiękowej wykorzystując metodę Vaser Lipo 4D. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi szeroko pojętej korekty ciała, która polegają na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych miejsc i transferze go, w wybrane partie ciała. Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.

Medycyna przyszłości

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic
Kraków

Pierwsi w Europie

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition.

Pierwsi na świecie

Nasza klinika jako jedna z pierwszych wykorzystała VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Partnerzy

Naszym partnerem jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim.

Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.