Liposukcja Podbródka Kraków | Modelowanie Podbródka | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Modelowanie podbródka

Korekty ciała

Zabieg modelowania podbródka Vaser Lipo 4d

Zabieg modelowania podbródka Vaser Lipo to metoda liposukcji, wykonywanej w warunkach laboratoryjnych i znieczuleniu miejscowym. Stosuje się go nie tylko w celu usunięcia nadmiarowej tkanki tłuszczowej, ale także do rzeźbienia i odmładzania innych partii ciała. Zabieg wykorzystuje energię ultradźwięków, która jest na tyle delikatna, że nie uszkadza okolicznych komórek. Przyspiesza to czas rekonwalescencji i procesy gojenia.

Liposukcja podbródka

Dlaczego zabieg Vaser Lipo 4d?

Różnice w zabiegu oraz technologii VASER High Definition Liposculpture w stosunku do pozostałych technik są zdecydowane. Kaniula wykorzystywana do rozbijania tłuszczu wykorzystuje ultradźwięki rozbijające tkankę tłuszczową na pojedyncze komórki zawieszone w roztworze nasiękowym. Dodatkowo fakt podgrzewania kaniuli do kilkudziesięciu stopni Celsjusza doprowadza do koagulacji małe naczynia krwionośne, dzięki czemu ryzyko krwawienia podczas zabiegu ograniczone jest do minimum.

Jest to jedyna na świecie technologia wykorzystywana do rzeźbienia tkanki podskórnej, czego odzwierciedleniem jest jej wielka popularność wśród gwiazd Hollywod i nie tylko.

Zabieg Vaser Lipo 4d jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym w przypadku małych obszarów poddawanych zabiegowi. W przypadku większych obszarów podlegających rzeźbieniu wykorzystuje się znieczulenie podpajęczynówkowe oraz znieczulenie ogólne. Pacjent opuszcza klinikę kilka godzin po wykonaniu zabiegu.

Zabieg Vaser Lipo 4d znalazł szerokie zastosowanie również w zakresie modelowania tzw. “podwójnego podbródka”. Dzięki zastosowaniu mikrokaniuli rzeźbiącej można wykonywać precyzyjne rzeźbienie pod kontrolą USG obszarów takich jak podbródek.

Jak wygląda zabieg?

Podbródek znieczula się najpierw specjalnym roztworem soli fizjologicznej w połączeniu z lekami znieczulającymi, aby zniwelować ból i obkurczyć okoliczne naczynia krwionośne. Następnie lekarz wykonuje niewielkie nacięcia, przez które wprowadza sondę emitującą energię ultradźwięków. Komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone i odessane na zewnątrz wraz z roztworem znieczulającym. Jednocześnie następuje stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg Vaser Lipo 4d jest w pełni bezpieczny, niemal bezbolesny i przynosi szybkie rezultaty. Nie powoduje uszkodzeń okolicznych nerwów, tkanek i naczyń, dzięki czemu czas rekonwalescencji ulega skróceniu. Pierwsze efekty liposukcji podbródka widoczne są już bezpośrednio po zabiegu i postępują z czasem. Ostateczny rezultat można zaobserwować po około 2-3 miesiącach.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

 • nadmierna otyłość
 • cukrzyca
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • choroby serca, płuc
 • choroby układu krążenia, problemy naczyniowe
 • zaburzenia endokrynologiczne
 • toczeń rumieniowaty
 • ciąża i okres karmienia piersią

Jakie są zalety zabiegu?

 • widoczne rezultaty w ramach jednego zabiegu
 • minimalnie inwazyjna procedura
 • selektywne rozbijanie małych lub dużych obszarów tkanki tłuszczowej
 • możliwość usunięcia dużej ilości tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu
 • podkreślenie rysów twarzy
 • poprawa wyglądu
 • wygładzenie powierzchni skóry

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki zabiegowi liposukcji podbródka uzyskujemy redukcję oraz likwidację efektu podwójnego podbródka oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej w zakresie podbródka. Widoczne jest wydłużenie rysów twarzy, jej wysmuklenie oraz zdecydowane ujędrnienie. Efekt zabiegu w stosunku do innych metod utrzymuje się wiele lat i daje zdecydowane korzyści estetyczno-wizualne.

Po zabiegu

Po zabiegu Vaser Lipo 4d w zakresie podbródka pacjent jest zobowiązany nosić specjalne kształtki podnoszące i stabilizujące przez okres kilku dni po zabiegu.

Liposukcja podbródka Kraków – zapisy na zabiegi – tel. +48 690 070 790

Cennik

   • Usuwanie podwójnego podbródka Vaserlipo4D
    od 8 500 PLN
   • Lipomodelling pośladków / piersi
    od 22 000 PLN
   • Liposukcja VaserLipo4D
    od 8 500 PLN (modelowanie podbródka)
   • Lipo – Rzeźbienie ciała
    360° HD – VaserLipo4D
    od 20 000 PLN
   • Powiększanie piersi – lipotransfer
    od 20 000 PLN
   • Rzeźbienie kończyn dolnych
    Lipo – Rzeźbienie kończyn dolnych 360° HD – VaserLipo4D
    od 24 000 PLN
   • Lipofeeling penisa
    Dostrzyknięcie w ciągu pół roku od pierwotnego zabiegu 3 000 PLN
    5 000 PLN

Specjalista wykonujący zabieg

Dr Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. W roku 2017 wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej, w której również odnosi niemałe sukcesy. Specjalizuje się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik, m. in. liposukcji ultradźwiękowej wykorzystując metodę Vaser Lipo 4D. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi szeroko pojętej korekty ciała, która polegają na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych miejsc i transferze go, w wybrane partie ciała. Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.

Medycyna przyszłości

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic
Kraków

Pierwsi w Europie

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition.

Pierwsi na świecie

Nasza klinika jako jedna z pierwszych wykorzystała VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Partnerzy

Naszym partnerem jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim.

Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.