Powiększanie Penisa Kraków | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Powiększanie penisa

Korekty ciała

Zabiegi powiększania penisa Vaser Lipo 4d

Zabiegi Vaser Lipo 4d można łączyć z zabiegami powiększania prącia.

Powiększanie penisa własnym tłuszczem to alternatywna metoda dla powiększenia penisa kwasem hialuronowym(obie metody można również łączyć), dedykowana pacjentom, którym bardziej zależy na efektach estetycznych. Zabieg wykonywany laserem Vaser Lipo daje naturalny efekt, jest w pełni bezpieczny, niemal bezbolesny i przynosi szybkie rezultaty. Poza efektem powiększenia i pogrubienia penisa, pacjent dodatkowo wyszczupla te obszary, w których tkanka tłuszczowa występuje w nadmiarze.

Powiększanie penisa

Jak wygląda zabieg?

Wybraną partię ciała znieczula się najpierw specjalnym roztworem soli fizjologicznej w połączeniu z lekami znieczulającymi, aby zniwelować ból i obkurczyć okoliczne naczynia krwionośne. Następnie lekarz wykonuje niewielkie nacięcia, przez które wprowadza sondę emitującą energię ultradźwięków. Komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone i odessane na zewnątrz wraz z roztworem znieczulającym. Dochodzi do odwirowania i zagęszczenia zebranego roztworu tkanki tłuszczowej. Jednocześnie następuje stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg kończy się ponowną implantacją tłuszczu o najlepszej jakości dookoła trzonu prącia, co znacznie bardziej powiększa narząd niż podczas iniekcji kwasu hialuronowego.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki zabiegowi możliwe jest pogrubienie penisa o 1-3 cm w obwodzie oraz maksymalnie do 2 cm długości.

Po zabiegu powiększania penisa

Po zabiegu przez okres około 4-6 tygodni należy utrzymać wstrzemięźliwość seksualną, oraz wykonywać masowanie prącia do dwóch razy dziennie celem optymalnego rozłożenia się przeszczepionej tkanki tłuszczowej.

Powiększanie penisa – zapisy na zabiegi – tel. +48 690 073 790

Cennik

Sprawdź cenę tego zabiegu: Cennik Klinika Genesis

Cennik