Powiększanie Penisa Kraków | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Powiększanie penisa

Korekty ciała

Zabiegi powiększania penisa Vaser Lipo 4d

Zabiegi Vaser Lipo 4d można łączyć z zabiegami powiększania prącia.

Powiększanie penisa własnym tłuszczem to alternatywna metoda dla powiększenia penisa kwasem hialuronowym(obie metody można również łączyć), dedykowana pacjentom, którym bardziej zależy na efektach estetycznych. Zabieg wykonywany laserem Vaser Lipo daje naturalny efekt, jest w pełni bezpieczny, niemal bezbolesny i przynosi szybkie rezultaty. Poza efektem powiększenia i pogrubienia penisa, pacjent dodatkowo wyszczupla te obszary, w których tkanka tłuszczowa występuje w nadmiarze.

Powiększanie penisa

Jak wygląda zabieg?

Wybraną partię ciała znieczula się najpierw specjalnym roztworem soli fizjologicznej w połączeniu z lekami znieczulającymi, aby zniwelować ból i obkurczyć okoliczne naczynia krwionośne. Następnie lekarz wykonuje niewielkie nacięcia, przez które wprowadza sondę emitującą energię ultradźwięków. Komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone i odessane na zewnątrz wraz z roztworem znieczulającym. Dochodzi do odwirowania i zagęszczenia zebranego roztworu tkanki tłuszczowej. Jednocześnie następuje stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg kończy się ponowną implantacją tłuszczu o najlepszej jakości dookoła trzonu prącia, co znacznie bardziej powiększa narząd niż podczas iniekcji kwasu hialuronowego.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki zabiegowi możliwe jest pogrubienie penisa o 1-3 cm w obwodzie oraz maksymalnie do 2 cm długości.

Po zabiegu powiększania penisa

Po zabiegu przez okres około 4-6 tygodni należy utrzymać wstrzemięźliwość seksualną, oraz wykonywać masowanie prącia do dwóch razy dziennie celem optymalnego rozłożenia się przeszczepionej tkanki tłuszczowej.

Powiększanie penisa – zapisy na zabiegi – tel. +48 690 070 790

Cennik

   • Lipofeeling penisa
    Dostrzyknięcie w ciągu pół roku od pierwotnego zabiegu 3 000 PLN
    5 000 PLN
   • Rzeźbienie kończyn dolnych
    Lipo – Rzeźbienie kończyn dolnych 360° HD – VaserLipo4D
    od 24 000 PLN
   • Powiększanie piersi – lipotransfer
    od 20 000 PLN
   • Lipomodelling pośladków / piersi
    od 22 000 PLN
   • Liposukcja VaserLipo4D
    od 8 500 PLN (modelowanie podbródka)
   • Lipo – Rzeźbienie ciała
    360° HD – VaserLipo4D
    od 20 000 PLN
   • Usuwanie podwójnego podbródka Vaserlipo4D
    od 8 500 PLN

Specjalista wykonujący zabieg

Dr Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. W roku 2017 wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej, w której również odnosi niemałe sukcesy. Specjalizuje się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik, m. in. liposukcji ultradźwiękowej wykorzystując metodę Vaser Lipo 4D. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi szeroko pojętej korekty ciała, która polegają na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych miejsc i transferze go, w wybrane partie ciała. Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.

Medycyna przyszłości

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic
Kraków

Pierwsi w Europie

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition.

Pierwsi na świecie

Nasza klinika jako jedna z pierwszych wykorzystała VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Partnerzy

Naszym partnerem jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim.

Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.