Rzeźbienie kończych dolnych Kraków | Liposukcja nóg | Klinika Genesis
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rzeźbienie kończyn dolnych

Korekty ciała

Zabieg rzeźbienia kończyn dolnych Vaser Lipo 4d

Rzeźbienie kończyn dolnych to zupełnie nowa jakość w kształtowaniu proporcji i wyglądu nóg pacjenta. Metoda oparta jest na wykorzystaniu technologii VASER High Definition Liposculpture.

Liporzeźbienie zdobyło wielką popularność wśród gwiazd Hollywood. Jest najpopularniejszą metodą wykorzystywaną przez uznanych lekarzy medycyny estetycznej w USA.

Personel Kliniki Genesis przeszedł profesjonalne kursy prowadzone przez światowe sławy takie jak Jason Emer z Beverly Hills oraz Michael Salzhauer – popularny na całym świecie chirurg gwiazd z Miami.

Rzeźbienie kończyn dolnych metodą liposukcji

Czym jest Vaser Lipo 4d?

To zupełnie nowa jakość w zabiegach kształtowania sylwetki, która nie tylko zmniejsza zbiorniki tłuszczowe w typowych miejscach naszego ciała, ale pozwala dodatkowo na „wyrzeźbienie” sylwetki. Liporzeźbienie pozwala zaznaczyć charakterystyczne uwypuklenia, zagłębienia, bruzdy i strefy cienia – odpowiednie dla szczupłej i wysportowanej sylwetki kobiety i mężczyzny. Do tej pory żadna z metod liposukcji nie pozwalała osiągnąć tak niesamowitych efektów.
Dzięki tej metodzie kobieta uzyskuje zgrabną linię talii, kształt pośladków, płaski brzuszek z zaznaczoną bruzdą pachwinową, zagłębieniem nad pachwiną, wyraźną kolumną mięśni prostych i bruzdą pomiędzy nimi nad pępkiem. Na tylnej powierzchni korpusu zostaje zaznaczona górna linia pośladków, trójkąt krzyżowy z dwoma charakterystycznymi dołkami. Podkreślona zostaje rzeźba piersi poprzez zredukowanie luźnej skóry w bok od piersi i pod pachą. W przypadku liposukcji łydek rzeźbiony jest tłuszcz w przestrzeni pomiędzy kostkami – boczną i przyśrodkową, a stawem kolanowym – pozwala to uwidocznić mięśnie oraz prawidłowy anatomiczny zarys łydki który u wielu pacjentów jest zatarty poprzez obrzęki tłuszczowe zlokalizowane w zakresie łydek. W zakresie liposukcji uda rzeźbione są całe nogi – technologia 360 stopni – pozwala to pięknie wyprofilować wygląd nogi i zredukować częste nadmiary tłuszczu w zakresie uda, które doprowadzają do dysproporcji kończyn dolnych.
Odessany tłuszcz może być wykorzystany do przeszczepienia w piersi lub pośladki, celem podkreślenia ich krągłości, czy zwiększenia objętości. Zabieg pozwala pozbyć się nadmiernego otłuszczenia z brzucha, bioder, pleców, pach, ud, ramion, szyi, łydek.

Dlaczego zabieg Vaser Lipo 4d?

Różnice w zabiegu oraz technologii VASER High Definition Liposculpture w stosunku do pozostałych technik są zdecydowane. Kaniula wykorzystywana do rozbijania tłuszczu wykorzystuje ultradźwięki rozbijające tkankę tłuszczową na pojedyncze komórki zawieszone w roztworze nasiękowym. Dodatkowo fakt podgrzewania kaniuli do kilkudziesięciu stopni Celsjusza doprowadza do koagulacji małe naczynia krwionośne, dzięki czemu ryzyko krwawienia podczas zabiegu ograniczone jest do minimum.
Jest to jedyna na świecie technologia wykorzystywana do rzeźbienia tkanki podskórnej, czego odzwierciedleniem jest jej wielka popularność wśród gwiazd Hollywood i nie tylko.
Zabieg Vaser Lipo 4d jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym w przypadku małych obszarów poddawanych zabiegowi. W przypadku większych obszarów podlegających rzeźbieniu wykorzystuje się znieczulenie podpajęczynówkowe oraz znieczulenie ogólne. Pacjent opuszcza klinikę kilka godzin po wykonaniu zabiegu.
Po zabiegu Vaser Lipo 4d niezbędne jest stosowanie ubranek uciskowych przez okres 4-8 tygodni. W klinice Genesis przeprowadzana jest także terapia pozabiegowa celem uzyskania idealnego efektu.

Liposukcja nóg, ud i łydek Kraków – zapisy na zabiegi – tel. +48 690 073 790

Cennik

   • Rzeźbienie kończyn dolnych
    Lipo – Rzeźbienie kończyn dolnych 360° HD – VaserLipo4D
    od 24 000 PLN
   • Lipomodelling pośladków / piersi
    od 22 000 PLN
   • Liposukcja VaserLipo4D
    od 8 500 PLN (modelowanie podbródka)
   • Lipo – Rzeźbienie ciała
    360° HD – VaserLipo4D
    od 20 000 PLN
   • Powiększanie piersi – lipotransfer
    od 20 000 PLN
   • Usuwanie podwójnego podbródka Vaserlipo4D
    od 8 500 PLN
   • Lipofeeling penisa
    Dostrzyknięcie w ciągu pół roku od pierwotnego zabiegu 3 000 PLN
    5 000 PLN

Specjalista wykonujący zabieg

Dr Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. W roku 2017 wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej, w której również odnosi niemałe sukcesy. Specjalizuje się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik, m. in. liposukcji ultradźwiękowej wykorzystując metodę Vaser Lipo 4D. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi szeroko pojętej korekty ciała, która polegają na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych miejsc i transferze go, w wybrane partie ciała. Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.

Medycyna przyszłości

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic
Kraków

Pierwsi w Europie

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition.

Pierwsi na świecie

Nasza klinika jako jedna z pierwszych wykorzystała VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Partnerzy

Naszym partnerem jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim.

Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.