Rzeźbienie kończyn dolnych Kraków | Liposukcja nóg (łydek i ud)
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rzeźbienie kończyn dolnych – liposukcja ud i łydek

Korekty ciała

Zabieg rzeźbienia kończyn dolnych Vaser Lipo 4D

Piękne, wyrzeźbione nogi to marzenie większości kobiet, ale i mężczyzn. Niestety nie zawsze jest to możliwe przy wykorzystaniu samej diety i ćwiczeń. Zdarza się również, że z uwagi na pęd życia i wiele zobowiązań rodzinnych oraz zawodowych najzwyczajniej nie mamy czasu na regularne i żmudne treningi.

Na szczęście istnieje sposób kształtowania proporcji i wyglądu nóg za pomocą nowoczesnego lasera Vaser Lipo 4D. Metoda ta zdobyła ogromną popularność wśród gwiazd Hollywood i szturmem zdobywa kolejne kraje świata. Przekonaj się, czym jest liposukcja nóg i jak dokładnie przebiega tego typu zabieg.

Lekarz Bartłomiej Juza przygotowujący pacjentkę do zabiegu rzeźbienia kończyn dolnych - liposukcja ud i łydek

Czym jest liposukcja nóg?

Liposukcja nóg z użyciem Vaser Lipo 4D to nowoczesny i innowacyjny zabieg, który pozwala nie tylko wyszczuplić nogi, ale i wyrzeźbić je, by nadać im atletycznego wyglądu. Dzięki zaawansowanej technologii zabieg umożliwia zaznaczenie charakterystycznych uwypukleń oraz wgłębień w obrębie łydek, takich samych, jakie osiąga się po regularnym i długotrwałym treningu. Dokładniej wyrzeźbiona zostaje tkanka tłuszczowa w przestrzeni pomiędzy kostkami (boczną i przyśrodkową) a stawem kolanowym, co pozwala uwidocznić anatomiczny zarys łydki pacjenta. Warto również dodać, że liposukcja nóg Vaser Lipo 4D to jedyna znana metoda pozwalająca osiągać tak spektakularne rezultaty.

Zalety modelowania kształtu łydek metodą Vaser Lipo 4D

Zabieg liposukcji nóg metodą Vaser Lipo 4D posiada zdecydowanie więcej zalety w stosunku do pozostałych technik. Jedną z nich jest fakt, że kaniula rozbijająca tłuszcz wykonuje tę czynność przy pomocy ultradźwięków, dzięki czemu tkanka tłuszczowa zostaje rozbita na miliony pojedynczych komórek zawieszonych w roztworze naciekowym. Dodatkowo temperatura wydobywająca się z urządzenia w trakcie zabiegu, doprowadza do koagulacji małych naczyń krwionośnych, co znacznie zmniejsza krwawienie w trakcie przeprowadzania całej procedury. Kaniula nie uszkadza również okolicznych tkanek i naczyń, dzięki czemu czas rekonwalescencji po zabiegu jest zdecydowanie krótszy niż w przypadku dużo bardziej agresywnych metod tradycyjnych.

Modelowanie kształtu łydek – szybki efekt bez bólu i wyrzeczeń

Zabieg modelowania kształtu łydek laserem Vaser Lipo to zabieg pozwalający w szybkim czasie uzyskać efekt podobny do tego, który osiąga się długimi i żmudnymi treningami nóg. Procedura w przypadku małych obszarów przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, z kolei przy dłuższym zabiegu wykorzystuje się znieczulenie ogólne, dzięki czemu pacjent nie czuje bólu i nie musi poddawać się dłuższej hospitalizacji. Nowoczesna technologia sprawia, że może on opuścić klinikę już kilka godzin po zabiegu. Również wspomniana wcześniej krótka rekonwalescencja nie powinna przynieść wiele kłopotów. Polega ona głównie na noszeniu ubranka uciskowego przez okres od 4 do 8 tygodni. Klinika zapewnia również terapię pozabiegową, która pozwala osiągnąć idealny efekt pięknych i smukłych nóg.

Liposukcja łydek w Klinice Genesis – jedyny taki zabieg w Polsce

Zabieg liposukcji nóg w klinice Genesis to gwarancja najwyższej jakości usług i bezpieczeństwo zapewnione wieloetapowymi szkoleniami naszych pracowników. Z uwagi na ogromną popularność tej metody wśród gwiazd Hollywood i dużą częstotliwość wykonywania tego zabiegu w Stanach Zjednoczonych nasi pracownicy zostali wyszkoleni przez światowej sławy chirurgów z Beverly Hills oraz Miami: Jasona Emera i Michaela Salzhauera. Nauka pod czujnym okiem takich sław oraz ogromna determinacja naszych specjalistów na czele z lekarzem Bartłomiejem Juzą sprawiły, że klinika Genesis jest jedyną w kraju, a także pierwszą w Europie, która wprowadziła w szereg swoich usług zabieg rzeźbienia łydek Vaser Lipo 4D. Jesteśmy również partnerami firmy Solta Medica, czyli koncernu tworzącego pionierskie technologie medyczne, w wykorzystywany przy zabiegu laser Vaser Lipo.

Liposukcja nóg, ud i łydek Kraków – zapisy na zabiegi – tel. +48 690 070 790

Cennik

   • Rzeźbienie kończyn dolnych
    Lipo – Rzeźbienie kończyn dolnych 360° HD – VaserLipo4D
    od 24 000 PLN
   • Lipomodelling pośladków / piersi
    od 22 000 PLN
   • Liposukcja VaserLipo4D
    od 8 500 PLN (modelowanie podbródka)
   • Lipo – Rzeźbienie ciała
    360° HD – VaserLipo4D
    od 20 000 PLN
   • Powiększanie piersi – lipotransfer
    od 20 000 PLN
   • Usuwanie podwójnego podbródka Vaserlipo4D
    od 8 500 PLN
   • Lipofeeling penisa
    Dostrzyknięcie w ciągu pół roku od pierwotnego zabiegu 3 000 PLN
    5 000 PLN

Specjalista wykonujący zabieg

Dr Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza to doświadczony flebolog. Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. W roku 2017 wzbogacił swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej, w której również odnosi niemałe sukcesy. Specjalizuje się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik, m. in. liposukcji ultradźwiękowej wykorzystując metodę Vaser Lipo 4D. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi szeroko pojętej korekty ciała, która polegają na usuwaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych miejsc i transferze go, w wybrane partie ciała. Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.

Medycyna przyszłości

Genesis Clinic jest nowoczesną placówką, ulokowaną w Krakowie. To właśnie tutaj grupę wykwalifikowanych specjalistów o ogromnej pasji i bogatym doświadczeniu połączyła misja wdrażania nowatorskich rozwiązań w zakresie liporzeźbienia ciała, flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, proktologii, ginekologii estetycznej i trychologii.

Genesis Clinic
Kraków

Pierwsi w Europie

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, która wykorzystuje hollywoodzki protokół rzeźbienia ciała 4D High Definition.

Pierwsi na świecie

Nasza klinika jako jedna z pierwszych wykorzystała VaserLipo 4D High Definition do rzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą ultrasonografu.

Partnerzy

Naszym partnerem jest Solta Medical – koncern tworzący pionierskie technologie medyczne, między innymi VaserLipo i Fraxel.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim.

Pacjenci, którzy do tej pory obawiali się skorzystania z zabiegów powiększania piersi lub pośladków ze względu na możliwe powikłania, mogą bez obaw skorzystać ze stosowanej przez nas metody. Własne komórki tłuszczowe to materiał w pełni naturalny, bezpieczny i całkowicie biokompatybilny.