Laseroterapia Kraków | Zabiegi Laserowe | Genesis Clinic
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Wybierz dla siebie bezpieczne i skuteczne zabiegi laserowe, jakie wykonujemy w naszej klinice w Krakowie. Stosujemy nowoczesne lasery medyczne, dzięki którym możliwa staje się widoczna poprawa jakości skóry. Dzięki szerokim możliwościom terapii laserem rodzaj zabiegu dopasowywany jest odpowiednio do występującego problemu. W ten sposób laseroterapia pozwala osiągnąć zamierzony i trwały efekt w krótkim czasie. Dzięki temu, że zabieg laserem poprzedza konsultacja lekarska, pozwalająca wybrać optymalne rozwiązanie, laseroterapia wykonywana w naszej klinice w Krakowie jest zabiegiem bezpiecznym, małoinwazyjnym, realizowanym przy uwzględnieniu indywidualnych preferencji każdego pacjenta.

Czym jest laseroterapia?

Laseroterapia to grupa zabiegów terapeutycznych, w których stosuje się lasery medyczne od około 20 lat. Sprowadza się do działania wiązką światła na konkretne miejsce na ciele, tak aby wchłanianie promieniowania przynosiło pożądany rezultat leczniczy. Zabiegi laserowe wykonuje się w różnych celach, m.in. do usuwania blizn, odmładzania twarzy, usuwania owłosienia, zamykania naczynek i usuwania przebarwień. To świetna alternatywa dla pacjentów, którzy boją się skalpela, a pragną trwałych i satysfakcjonujących efektów.

Wskazania do laseroterapii

Laseroterapia może być wykonywana u osób w każdym wieku, z wyjątkiem niemowląt i osób w podeszłym wieku, a także kobiet w ciąży. Dzięki laseroterapii można usunąć zmiany naczyniowe, pieprzyki lub przebarwienia, ale również jest ona rozwiązaniem na dolegliwości takie jak trudno gojące się rany, blizny i zmiany potrądzikowe. W ramach laseroterapii wykonuje się także zabiegi estetyczne, takie jak usuwanie tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz fotoodmładzanie.

Laseroterapia Kraków – zarezerwuj wizytę: tel. +48 690 070 790